7 Temmuz 2011 Perşembe

falım

Falci.com da tarot falıma baktım, aslında baya sık bakarım bu siteden tarot, bu seferki okadar doğru ki unutmamak için buraya kaydediyorum. Okumanıza gerek yok.

1- KUPA KRALİÇESİ(Ters)

Duygusal zayıflıklar içinde, kızgın ve incinmiş bir durumdasınız. Yaşadığınız duygusal çöküntü nedeniyle şaşkınlık ve kararsızlık içindesiniz. Sık sık gördüğünüz rüyalar sizi çok etkiliyor. Gündüzleri ise olabilecek en kötü ihtimalleri düşünerek olumsuz hayaller kuruyorsunuz. Bu nedenle yanlış ve gerçeğe uymayan sonuçlara varabilirsiniz. Gerçekler sizden uzak veya siz gerçeklerden uzak durmaya çalışıyorsunuz. Duygusal problemleriniz sizi büyük bir dalganın üzerindeymişsiniz gibi yukarı ve aşağı çekiyor, şaşkınlık ve düzensizlik içinde bir batıp bir çıkıyorsunuz. Artık kalbinizden değil, aklınızdan fikir almalı, ona göre yol çizmelisiniz. Objektif olmayı öğrenmelisiniz.

2- KILIÇ DÖRTLÜSÜ(Ters)

Gerçekleşmesini istediğiniz bir hayaliniz var ve bunun için özellikle kendinizle başbaşa kaldığınızda dua ediyorsunuz. Fakat siz ne kadar çok istesenizde bu hayaliniz gerçekleşmeyecek. Çünkü olmayacak şeye ümit bağladınız ve bunun gerçekleşmemesi sizi çok üzüyor. Eğer dikkatli olmazsanız sinirleriniz yıpranabilir ve depresyona girebilirsiniz.

3- TILSIM SEKİZLİSİ

Hedeflediğiniz yol çok uzun, bunun bilincinde olarak ve istikrarla bu yola devam etmelisiniz. Kendinizi bu yolda yeniden keşfedecek ve gücünüzün farkına varacaksınız. Daha önce atıldığınız rizikolardan ders alıp daha tutarlı bir yol hedeflemelisiniz. Kendiniz için parasal olarak verimli bir geleceğin başlangıcındasınız. Bu durumu iyi değerlendirmelisiniz

4- ASA PRENSİ

Size heyecan veren bir olayla karşılaşabilirsiniz. Güç gerektiren sportif faaliyetler ve zevk veren tecrübeler yaşayacaksınız. Hükmeden ve tahrik edici bir dönemdesiniz. Herkesin içinde farkedilmeyi ve liderliğinizi ispatlayacaksınız. Rekabet, hırs ve cesaret bu kartı simgeleyen kelimelerdir. Enerjinizin giderek arttığı bu dönemi oldukça çekici hale getirebilirsiniz.

5- KILIÇ ŞOVALYESİ(Ters)

Keskin zekanız sizin iğneliyici, şüpheci, alaycı, suçlayıcı ve eleştirici bir kişi olmanıza neden oluyor. Hiç bir şeye inanmıyorsunuz. Sadece zekanıza inanıyorsunuz ve her şeyi sorguluyorsunuz. Bu tutumunuzla karşınızdaki kişileri rahatsız ediyorsunuz. İlişkileriniz olumsuz yönde ilerliyor. İnsanların sizden uzaklaşmasına neden oluyorsunuz. Bu durumun farkına varmalı ve düzelme yoluna gitmelisiniz.

6- TILSIM ÜÇLÜSÜ(Ters)

Dileğinize tam anlamıyla konsantre olamamanız sonucunda hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Kibiriniz ve yanlış hükümleriniz sonucunda başkalarının tecrübe ve tavsiyelerinden faydalanamıyorsunuz. Onların size yardım etmek istemelerine müsaade etmeli, görüşlerini almalı ve bunlardan faydalanmalısınız.

7- JOKER

Bu kart içinizdeki mükemmelliğe sahip olmayı amaçlayan bir karttır. Gamsız ve uçarı bir hayatı hedefliyorsunuz. Zahmetli bir arayışın sonucunda bilgeliğin sırlarını size anlatacaktır. Aslında içinizdeki ses büyümeyi reddediyor. Çünkü içinizde sürekli büyürken düşme korkusunu yaşıyorsunuz. Yanlız bu tehlike düşünüldüğü kadar zor değil. Yaşamın gücünü omuzlamalısınız.

1 yorum:

diego dedi ki...

eh hatun yıllar sonra twitter üstten bloguna tekrar denk geldim
ben de inanmam filan ya, burada görünce falıma baktım, insan isteyince pek bi manalı gelebiliyomuş hakkat.:)